Hoppá! Vagy tűnik, ez az ingatlan már nem érhető el. Ne essen kétségbe, hiszen további nagyszerű ajánlatok a Podstrana és a Split régió!

Apartmanok Palma -
Podstrana - Split régió

kikiáltási ár Ft 5.057 / éj
Vendég értékelés alapuló
2 értékelés
Fantasztikus! 5/5

Többet a tulajdonos
Detailed description

A családi ház apartmanjai a tenger és a kavicsos strand közelében helyezkednek el (távolság a tengertől és a strandtól 30 m). Ideális helyzetben vannak, amely lehetővé teszi a nyugodt családi vakációt, de lehetőséget kínál a közeli helyek és városok, például Split, Omis, Trogir vagy Dubrovnik meglátogatására is. A tetőtérben található A2plus 3 apartman egy nagyméretű szobából (franciaágy) és pótágyból, egy kanapéval felszerelt nappaliból, zuhanyzós fürdőszobából és minden háztartási eszközökkel és konyhával felszerelt konyhával rendelkezik. A lakás légkondicionált. A lakás erkéllyel is rendelkezik. A 30 m2-es, 30 m2-es apartmanból áll egy hálószoba franciaággyal 140/200 és egy 90-200 pótággyal, amely tovább bővíthető. Az apartmanhoz külön konyha, zuhanyzós fürdőszoba és erkély tartozik. A7 apartman 1 110 m2-en. Az első emeleten van egy nappali / kanapé, fürdőszoba, konyha és egy emeletes ágy. A második emeleten van 2 hálószoba erkéllyel és WC-vel Az apartmanhoz nagy terasz is tartozik.

Tovább Kevesebb képek
Kikiáltási ár Ft 17.778 / éj
ID: 16597 A2+3 Apartman két fő részére, plusz három pótággyal (60 m2)
InternetLégkondicionálóTVFürdőszobaKonyha Több részletet
Kikiáltási ár Ft 17.778 / éj
Kikiáltási ár
Ft 17.778 / éj
Kikiáltási ár Ft 14.222 / éj
ID: 23623 A3+1 Apartman három személy lehetőség pótágyra (30 m2)
InternetLégkondicionálóTVFürdőszobaKonyha Több részletet
Kikiáltási ár Ft 14.222 / éj
Kikiáltási ár
Ft 14.222 / éj
Kikiáltási ár Ft 32.000 / éj
ID: 31641 A7+1 Apartman hét fő lehetőség pótágyra (100 m2)
InternetLégkondicionálóTVFürdőszobaKonyha Több részletet
Kikiáltási ár Ft 32.000 / éj
Kikiáltási ár
Ft 32.000 / éj
További információ
Fizetés és feltételek

Giroszámlával történő fizetés a teljes összeg 20% -ának, a fennmaradó összeg kötelező előlegának befizetésével érkezéskor. Kijelentkezés 10:00 -ig, bejelentkezés 14:00 -ig (lehetőség egyeztetésre). Minimális tartózkodás 3 éjszaka.

Lakossági adót az az ár tartalmazza.
Lemondási feltételek

Kedves vendégeink, mindent megteszünk annak érdekében, hogy biztonságban érezze magát apartmanjainkban. Különös figyelmet fordítunk a tisztaságra, amely nélkülözhetetlen mindannyiunk számára. Kínálunk 14 napos lemondást ingyenesen érkezés előtt, előleg. Ha az előleg megérkezésétől számított 14 napon belül lemond, azt teljes egészében megőrizjük.

Távolságok
  • Tenger 40 m
  • Strand 30 m
  • Belváros 1 km
  • Élelmiszer 100 m
  • Étterem 30 m
  • Orvos 500 m
  • Gyógyszertár 500 m
  • Posta 1 km
  • Benzinkút 10 km
  • Buszmegálló 15 km
  • Vasútállomás 15 km
  • Repülőtér 30 km
  • Marina 3 km
  • Sport tevékenységek 1 km
  • Disco club 1.5 km
  • Kaszinó 1.5 km
Beach típus
Kavicsos strand
Beton strand
Részletes leírás

A vendégeknek strand székek, saját parkoló és ingyenes internet-hozzáférés áll rendelkezésre.

Ivana Belić Mustapić Reklám mivel 2012
Beszél:
Horvát
Angol
Német
Olasz
Többet a tulajdonos
Nevezetességek a közelben Apartmanok Palma
Vendégértékelések
Fantasztikus! 5/5
C
Fantasztikus! 5/5
Cezary Garwolin, Lengyelország
Maradt A7+1 , Augusztus 2018 | megjegyzés

Másodszor voltunk a családdal, és ajánlhatom ezt a tulajdonságot. Tiszta, békés, közel a strandhoz - bár át kell haladnia az úton -, de van plusz (bár ez is egy kis hátrány). A nagyobb apartman kijáratára a nagy teraszra, ahol egész estet töltöttünk. Az autók helyzete borítja (a szőlő nő a beépített szerkezeteken - ez egy szép és érdekes megoldás). Nem sok ember van a tengerparton, és a legtöbbjük gyermekes családok, és mindig lehet egy darab a tengerparton magadnak minden gond nélkül. A víz tiszta, meleg és tele halakkal, rákokkal, és mindenekelőtt tiszta (de még mindig vigyázni kell az echidnákra - de ez egy ilyen báj). A gyerekek nagyon örültek. A tulajdonosok kedvesek és segítőkészek, bajok esetén segítenek. A nagy család és barátok miatt (gyermekekkel együtt és a második alkalommal is) saját ételeinket készítjük. Nem volt gond, mert a konyha teljesen felszerelt, és a boltok nagyon közel vannak (egy kb. 300 m, a másik mintegy 700 m) és a miénkhez hasonló árak. Ha valaki szórakozást keres, mindig Splitre közlekedhet - csak kb. 10 km, és a város fantasztikus, különösen éjszaka. Azt hiszem, újra ott leszünk. Üdvözlettel Cezary

A felülvizsgálat fordították lengyel - Eredeti megjelenítése
Ajánlott:
Gyermekes családok
A
Fantasztikus! 5/5
Aleksandra Sędziszów, Lengyelország
Maradt A3+1 , Július 2018 | Erősen ajánlom

Minden információ megfelel a leírásnak, sőt a helyszínen is kiderül, hogy jobb, az apartmanok tiszta és rendezett. Egy eldugott területen található egy percre a tengertől, kavicsos stranddal. Néhány kilométerre Splittől. Nagyon ajánlom, nem fogsz csalódni, negyedik alkalommal vagyunk.

A felülvizsgálat fordították lengyel - Eredeti megjelenítése
Ajánlott:
Az emberek keresnek békétGyermekes családokVárosnézés
Legfrissebb hirdetések
Apartman Seafront Stone House Pakoštane, Zadar régió
Apartmanok Marijana Lastovo Skrivena Luka, Horvát szigeteken
Mate Garden Villa Biograd na Moru, Zadar régió
Apartman Vid Matulji, Kvarner