Kőház két apartman található, egy csendes részén a Jelsa központja, mindössze 150 méterre a főtértől, a tenger, éttermek, kávézók, üzletek és más érdekes tartalmakat teszik az itt tartózkodást még élvezetesebbé. A földszinten van egy apartman két hálószoba, konyha, fürdőszoba, nappali két pótággyal, előszoba és nagy terasz és kert. Az első emeleten van egy felújított lakás, kétágyas hálószoba, nappali kanapéval, konyha, fürdőszoba, erkély vagy terasz. ps. Kép új konyha hamarosan! Az apartmanok Wi-Fi-vel, légkondicionálóval, műholdas TV-vel, mosogatógéppel és mosoda és parkoló. Ágynemű, törölköző és takarítás benne van az árban. A mindössze 10 percre a déli oldalon a sziget, és 20 percre a központtól a város Hvar, Jelsa, mint az egyik legnépszerűbb üdülőhelye a gazdag kulturális estek és a különféle tartalmak, az lenne az ideális az Ön és családja!
Tovább Kevesebb képekLakossági adót az az ár tartalmazza.
Használhatja a kandalló a ház előtt. Érkezés kell korán, a 12. 00, és megy 10 00. Minden más kérdéssel kapcsolatos utazások, strandok, és más ajánlatokat a szigeten, és elérhető vagyok! A betét egy lakást 20% -os azonnali és a többit érkezéskor. ÜDVÖZÖLJÜK!
A lakás nagyon szép, tágas és tiszta, csodálatos terasszal egész nap a Kiwi természetes árnyékában. Egy csendes utcában található, a város központjában, éttermek, üzletek, strand, gyermekpark közelében. A fogadó mindig segítőkész, ha az arcukon mosolyog. Ajánljuk!