Hoppá! Vagy tűnik, ez az ingatlan már nem érhető el. Ne essen kétségbe, hiszen további nagyszerű ajánlatok a Rab Lopar és a Horvát szigeteken!

Apartmanok Chilla -
Rab Lopar - Horvát szigeteken

kikiáltási ár Ft 7.285 / éj

Többet a tulajdonos
Detailed description

A Lopar központjában, a híres Paradise Beach-től mindössze 450 méterre található Apartments Chilla*** ideális menedéket kínál azok számára, akik nyugalomra, kényelemre és a tenger közelségére vágynak. Modern felszereltségű apartmanjaink a funkcionalitás és az otthon melegének tökéletes keverékét kínálják, így tökéletes választást jelentenek családok, párok vagy baráti társaságok számára, akik pihenni szeretnének. Főbb előnyeink: Kiváló elhelyezkedés: Mindössze néhány perc sétára a homokos Paradise Beach-től, éttermektől, üzletektől és a sétánytól, miközben élvezheti a csendet és a zöld környezetet. Teljesen felszerelt apartmanok: Minden apartmanhoz ingyenes parkolás, légkondicionáló, ingyenes Wi-Fi, konyha a szükséges eszközökkel, tágas fürdőszoba és erkély vagy terasz tartozik a reggeli kávézáshoz vagy az esti pihenéshez. Családias légkör és tisztaság: Vendégszeretetünkről és arról ismertek vagyunk, hogy segítünk Önnek a lehető legkényelmesebben érezni magát szállásunkon. Vendégeink leggyakrabban az apartmanok kivételes tisztaságát és rendezettségét dicsérik.

Tovább Kevesebb képek
Kikiáltási ár Ft 19.085 / éj
ID: 83062 A2+2 Apartman két fő részére plusz két pótággyal (49 m2)
InternetLégkondicionálóTVFürdőszobaKonyha Több részletet
Kikiáltási ár Ft 19.085 / éj
Kikiáltási ár
Ft 19.085 / éj
Kikiáltási ár Ft 19.085 / éj
ID: 83063 A2+2 Apartman két fő részére plusz két pótággyal (49 m2)
InternetLégkondicionálóTVFürdőszobaKonyha Több részletet
Kikiáltási ár Ft 19.085 / éj
Kikiáltási ár
Ft 19.085 / éj
További információ
Fizetés és feltételek

Szálláshelyeinken a foglalási szabályzat a következő: a teljes szállásdíj 20%-át foglalóként fizeti be, a fennmaradó 80%-ot pedig érkezéskor fizeti meg lopari szálláshelyünkön.

Lakossági adót az az ár tartalmazza.
Lemondási feltételek

A foglalást a szálláshelyre érkezés előtt 30 nappal ingyenesen lemondhatja. A foglalási előleget ezt követően teljes egészében visszatérítik. Ha a foglalást 30 napon belül mondja le, a foglalási előleget nem vonják vissza.

Távolságok
  • Tenger 500 m
  • Strand 400 m
  • Belváros 400 m
  • Élelmiszer 400 m
  • Étterem 400 m
  • Orvos 400 m
Beach típus
Homokos tengerpart
Cecilija Mikuš
Beszél:
Horvát
Angol
Többet a tulajdonos
Nevezetességek a közelben Apartmanok Chilla
Már tartózkodott itt? Írja meg véleményét!
Legfrissebb hirdetések
Apartmanok Villa Andreja Pag, Horvát szigeteken
Apartman Katić Baška Voda, Split régió
Apartmanok Danica Nin, Zadar régió
Vila Leyandii Ražanj (Rogoznica), Sibenik környékén