Apartmanok Štrukelj -
Pag Povljana - Horvát szigeteken

kikiáltási ár Ft 7.502 / éj Ulica kralja Zvonimira 16, Pag Povljana
Vendég értékelés alapuló
1 értékelés
Fantasztikus! 5/5

Többet a tulajdonos
Detailed description

Az apartman egy szép, csendes kis faluban található, mindössze 150 méterre a gyönyörű Dubrovnik/Povljana strandtól (fenyőerdő, kavicsos part, homokos tenger, éttermek, kávézók, fagylalt, különféle gyermekprogramok), valamint 200 méterre a strandtól és a Mali Dubrovnik kempingtől. Az apartman a következőkből áll: - egy szoba egy nagy ággyal (170×200), egy nagy fotellel, egy szekrénnyel, TV-vel - egy külön konyha két tűzhellyel, edényekkel, hűtőszekrénnyel és egy kis asztallal - egy fürdőszoba zuhanyzóval, mosdóval és WC-vel - egy terasz asztallal, székekkel és napernyőkkel - légkondicionáló - ágynemű, törölközők, konyharuhák benne vannak az árban - egy nagy kő grillsütő / barbecue a kertben

Tovább Kevesebb képek
Kikiáltási ár Ft 19.368 / éj
ID: 84180 Stúdió Stúdió apartman két fő részére (25 m2)
LégkondicionálóTVFűtésFürdőszobaKonyha Több részletet
Kikiáltási ár Ft 19.368 / éj
Kikiáltási ár Ft 19.368 / éj
ID: 84181 Stúdió Stúdió apartman két fő részére (25 m2)
LégkondicionálóTVFűtésFürdőszobaKonyha Több részletet
Kikiáltási ár Ft 19.368 / éj
További információ
Fizetés és feltételek

Foglaláshoz a teljes összeg 50%-át IBAN-on keresztül kell fizetni. A fennmaradó összeget IBAN-on keresztül vagy készpénzben érkezéskor lehet fizetni. Érkezés 14:00 óra után. Távozás 10:00 óráig.

Lakossági adót az az ár tartalmazza.
Lemondási feltételek

A legalább 30 nappal a megállapodott kezdési dátum előtt e-mailben kért lemondások esetén a befizetett összeget 50 euróval csökkentjük, a fennmaradó összeget pedig arra az IBAN-számlaszámra térítjük vissza, amelyről a fizetés történt.

Távolságok
  • Tenger 100 m
  • Strand 100 m
  • Belváros 500 m
  • Élelmiszer 300 m
  • Étterem 100 m
  • Orvos 900 m
  • Gyógyszertár 500 m
  • Bank 14 km
  • Posta 500 m
  • Benzinkút 14 km
  • Buszmegálló 900 m
  • Repülőtér 50 km
  • Marina 300 m
  • Sport tevékenységek 300 m
  • Nemzeti park 60 km
Beach típus
Homokos tengerpart
Kavicsos strand
Sziklás strand
Részletes leírás

Előzetes egyeztetéssel transzfer a Povljana vagy Pag buszmegállóba.

Helyszínünk
Mutasson szállást a közelben Mutasd a közeli látnivalókat Apartmanok Štrukelj lista már megtekintette
8122 idők óta 04.08.2025.
Nena Štrukelj
Beszél:
Horvát
Kapcsolat űrlap
A tartalma ebben a formában lesz elküldve közvetlenül a hirdetők e-mailt. Csak kell használni, hogy érdeklődjön a foglalás a felsorolt ​​ingatlanok. Minden más használatra való visszaélésnek minősül a HorvatorszagApartmanok.net szolgáltatási feltételek.
Nevezetességek a közelben Apartmanok Štrukelj
Vendégértékelések
A
Fantasztikus! 5/5
Ana Krško, Szlovénia
Maradt Stúdió , Augusztus 2024 | Nagyon tiszta és rendezett, jó házigazdák

Minden úgy volt, ahogy lennie kellett. A lakás rendezett, dupla ágynemű a védelem érdekében. Megfelelő főzőeszközök, a közelben egy nagyon szép strand, jó éttermek, pékség, üzletek.

A felülvizsgálat fordították horvát - Eredeti megjelenítése
Ajánlott:
Az emberek keresnek békétIdős emberekGyermekes családokTourist nélkül autóRegényesVárosnézés
Legfrissebb hirdetések
Apartman Villa Bella 1 Ljubač, Zadar régió
Mobilház Fjaka Drage, Zadar régió
Apartman Luna Makarska, Split régió
Apartman Minja Split, Split régió