Teljesen és modernül felszerelt apartman, tengerre néző kilátással. A közvetlen közelben található egy bolt, pékség, büfé és étterem. A legközelebbi betonstrand 5 perc sétára található a háztól. A szigeten számos strand közül választhat, a homokos, kisgyermekeseknek ideális, 4 km-re lévő strandoktól a kavicsos vagy sziklás strandokig. Az óváros gazdag kulturális és történelmi örökségben, 10 km-re található. A bungaló teljesen elkülönül a házunktól, egy hálószobával (franciaágy) rendelkezik. Egy további személy számára lehetőség van kanapén vagy pótágyon aludni. A konyha teljesen felszerelt, nappali, fürdőszoba és WC. A bungaló előtt egy terasz található az olajfák árnyékában, ahol békésen élvezheti a reggelit vagy a vacsorát. Az ágynemű és a törölközők ingyenesek, és szükség esetén rendelkezésre állnak. A parkolás közvetlenül a ház mellett található az öreg olajfák árnyékában, így autója teljesen biztonságban van.
Tovább Kevesebb képekA foglalás megerősítéséhez 30% előleget kérünk a megállapodás szerinti foglalástól számított 3 napon belül. A fennmaradó összeget készpénzben, érkezéskor fizetjük. Bejelentkezés 14:00 órától lehetséges, személyesen fogadjuk Önt a kulcsok átadásával és egy üdvözléssel. Érkezés lehetőleg nagyon korán, minden előzetes egyeztetés szerint. Ha már reggel 7-kor szeretne bejelentkezni (természetesen, ha szabad helyek vannak), a napi ár 50%-át számítjuk fel. Kérjük, jelentkezzen ki 10 óráig, ha korábban szeretne. Ebben az esetben nyugodtan hagyja a kulcsot az ajtóban. Az apartman takarításának egyszeri díja 40 euró. Háziállatok megengedettek, napi 10 euró felár ellenében. A Mirna apartman 4 fő részére alkalmas, egy további személy (maximum 1 fő) napi 20 euró felár ellenében. A bungaló 2 fő részére alkalmas, egy további személy napi 20 euró felár ellenében, maximum 2, legfeljebb 10 éves gyermek elszállásolható.
Lakossági adót az az ár tartalmazza.A vendég általi lemondás esetén az előleg nem visszatéríthető. Kivételes esetben (vészhelyzeti egészségügyi vagy családi helyzet) jóváhagyjuk az előleg visszatérítését hivatalos dokumentumok bemutatása esetén.
Az érkezéskor a hűtőszekrényben található ital a mi üdvözlő jelünk. Lehetőség van csónakbérlésre a környéken, feltéve, hogy érvényes hajóvezetői engedéllyel rendelkezik. Különböző hajókirándulások, valamint quad- és kerékpárbérlés is elérhető a szálláshelyünk közvetlen közelében. A férjemmel, mint házigazdákkal, nagyon közel lakunk. Szükség esetén rendelkezésükre állunk, de tiszteletben tartjuk a magánéletét és a nyugalmát a nyaralás alatt.