Nyaralóház Sunčani Brijeg -
Velika Gorica - Zágráb régió

kikiáltási ár Ft 12.244 / éj Gladovec Pokupski, Sunčani Brijeg 62, Velika Gorica

Többet a tulajdonos
Detailed description

A nyaralóház és az apartmanok a Sunčani Brijeg házban találhatók, külön-külön vagy egy egész házként is bérelhetők (11 fő részére). A helyszín Pokupsko önkormányzat, és a ház a Kupa folyó mellett található, és gyönyörű kilátás nyílik a folyóra. A szállásegységek mellett teraszok is találhatók, valamint több fő elhelyezésére alkalmas pavilon grillezővel. A ház régi tölgy, de ebben a stílusban teljesen felújított, és ilyen stílusú bútorokkal van felszerelve. A ház teljesen felszerelt a kellemes tartózkodáshoz. A nyugalma mellett csodálatos kilátás nyílik a környező természetre, elsősorban a Kupa folyóra. Velika Gorica távolsága 30 km, a topuski termálfürdő 20 km, a hotnjai adrenalin park 10 km, a Plitvicei-tavak pedig 90 km. A nyári hónapokban a Kupa folyó ideális fürdésre, mert akár 28 C fokot is felmelegíthet, megjegyzendő, hogy a Kupa folyó ezen a részén rendkívül nyugodt áramlású és tiszta.

Tovább Kevesebb képek
Kikiáltási ár Ft 42.424 / éj
ID: 75393 A5 Apartman öt fő (80 m2)
InternetTVFűtésHáziállatokFürdőszoba Több részletet
Kikiáltási ár Ft 42.424 / éj
Kikiáltási ár Ft 30.303 / éj
ID: 75394 A3 Apartman három személy (60 m2)
InternetTVFűtésHáziállatokFürdőszoba Több részletet
Kikiáltási ár Ft 30.303 / éj
Kikiáltási ár Ft 30.303 / éj
ID: 75395 A3 Apartman három személy (60 m2)
InternetTVFűtésHáziállatokFürdőszoba Több részletet
Kikiáltási ár Ft 30.303 / éj
További információ
Fizetés és feltételek

Foglaláskor az összeg 20%-ának megfelelő előleget kell fizetni, a teljes összeget közvetlenül érkezés előtt. Érkezési idő 14:00 órától, indulás 11:00 óráig tart.

Lakossági adót az az ár tartalmazza.
Lemondási feltételek

Érkezés előtt 15 nappal történő lemondás esetén az előleget visszautaljuk

Távolságok
  • Strand 100 m
  • Belváros 2 km
  • Élelmiszer 2 km
  • Étterem 15 km
  • Orvos 2 km
  • Gyógyszertár 2 km
  • Bank 30 km
  • Posta 2 km
  • Benzinkút 2 km
  • Buszmegálló 2 km
  • Vasútállomás 30 km
  • Repülőtér 30 km
  • Sport tevékenységek 100 m
  • Disco club 30 km
  • Nemzeti park 90 km
Beach típus
Homokos tengerpart
Részletes leírás

A strand a ház alatt van és van lehetőség kikapcsolódásra: Kajakozás a Kupán, SUP deszkák a Kupára, kerékpárok, tollaslabda/röplabda pálya, horgászat, valamint séta a közeli réteken és erdőkben, szedési lehetőséggel gombát.

Helyszínünk
Mutasson szállást a közelben Mutasd a közeli látnivalókat Nyaralóház Sunčani Brijeg lista már megtekintette
6639 idők óta 23.04.2023.
Željko Šetek Reklám mivel 2023
Beszél:
Horvát
Angol
Többet a tulajdonos
Kapcsolat űrlap
A tartalma ebben a formában lesz elküldve közvetlenül a hirdetők e-mailt. Csak kell használni, hogy érdeklődjön a foglalás a felsorolt ​​ingatlanok. Minden más használatra való visszaélésnek minősül a HorvatorszagApartmanok.net szolgáltatási feltételek.
Nevezetességek a közelben Nyaralóház Sunčani Brijeg
Már tartózkodott itt? Írja meg véleményét!
Legfrissebb hirdetések
Apartmanok Fancy Dream Korčula Brna, Horvát szigeteken
Apartman Diocletians Luxury Getaway Split, Split régió
Apartmanok Marija Podstrana, Split régió
Apartmanok Kristi Sabunike, Zadar régió