Mindössze 200 méterre a tengertől és 800 méterre a központtól, a Lovinčić apartmanok Baška csendes részén találhatók, ideális nyaralást kínálva. Kínálunk négy apartman. A 4-es típusú 2 apartman két kétágyas szobával rendelkezik, két pótággyal, nappali konyhával és fürdőszobával. A stúdió két férőhelyet kínál, konyhával és fürdőszobával. Minden apartman parkolást kínál az udvarban, légkondicionálót, internetet, tv-t, műholdas TV-t, kültéri grillt. Csak 2 perc sétára található az Adriai-tenger egyik legszebb, kavicsos Vela strandjától, kb. 2 km hosszú, amelynek minőségét a Kék Zászló is megerősíti. Kellemes tartózkodást kívánunk Önnek.
Tovább Kevesebb képekAz ökológiai adó 0, 30 € / fő / nap. Az 1, 2 vagy 3 éjszaka tartózkodása 30% -kal több. A vendégek regisztrációja 14-től kezdődik, távozás 10-ig. A foglalás megerősítéséhez a teljes összeg 15% -ának előleg befizetését kérjük, a fennmaradó összeg érkezéskor fizetendő.
Lakossági adót az az ár tartalmazza.Kedves vendégeink, A lemondási politikát az új helyzethez igazítottuk, így a következő feltételekkel törölheti foglalását: - lemondás esetén legalább 21 nappal, érkezés előtt, az előleg 90% -ának visszatérítésével. - lemondás esetén az érkezés előtt 20–14 nappal, 50% előleg-visszatérítéssel. - Amennyiben a lemondás az érkezés előtt 14 napon belül megtörténik, előleg nem kerül visszafizetésre. Ezek a lemondási feltételek a horvátországi járvány végéig érvényesek. Tiszta, rendezett apartmanokat kínálunk, és arra kérjük Önt, hogy lelkiismeretesen és felelősségteljesen utazzon mind saját, mind mások számára. Bízunk benne, hogy találkozunk!
Önellátó bérlők, szükség esetén üdvözlőkártyák, bemutatott szállások, gyönyörű kilátások, rendesek, szépen berendezettek, következtetések ... elégedett vendégek és háziállatok ... elég közel a városközponthoz, mégis elszigetelten és békésen ... ajánlást mindenkinek akik igazi pihentető nyaralást akarnak.
Köszönetnyilvánítás
Kedves Leopoldin! köszönöm a szép megjegyzéseket. Örülök, hogy jól érezte magát velünk és kellemesen pihentetett. Könnyű jó házigazda lenni, ha ilyen kedves vendégeid vannak. Üdvözlettel Našice-nak, és remélem, hogy újra találkozunk jövőre!