Hoppá! Vagy tűnik, ez az ingatlan már nem érhető el. Ne essen kétségbe, hiszen további nagyszerű ajánlatok a Orebić és a Dubrovnik!

Villa Perna -
Orebić - Dubrovnik

kikiáltási ár Ft 8.107 / éj

Többet a tulajdonos
Detailed description

Üdvözöljük a modern bútorokkal berendezett bungalóban, amely Perni-ben található a Peljesacon. A bungaló egy hálószobából, egy kádból és egy konyhából és nappaliből áll. A bungalóban egy nagy privát terasz is található, amely masszázsmedencével és a tengerre néző kilátással rendelkezik Korcula szigetére. A bungaló teljesen fel van szerelve mindennel, ami az ideális nyaraláshoz szükséges (mosogatógép, mosógép, kávéfőző, ingyenes internet). Közvetlenül az utcánál találja magát az étterem melletti tengerparton, ahol élvezheti a tenger gyümölcseit. A strand 50 m-re található a bungalótól és 20 méterre az apartmanoktól. Az Obitelski apartman közvetlenül a strand mellett található - 20 méterre a Sv. Illés. Az apartman két hálószobával, fürdőszobával és mini konyhával, ingyenes internettel, parkolóval és egy nagy terasszal rendelkezik. Az 1. emeleten található. Idilli a három gyermek családjához.

Tovább Kevesebb képek
Kikiáltási ár Ft 23.804 / éj
ID: 62503 A2+2 Apartman két fő részére plusz két pótággyal (40 m2)
InternetLégkondicionálóTVHáziállatokFürdőszoba Több részletet
Kikiáltási ár Ft 23.804 / éj
Kikiáltási ár
Ft 23.804 / éj
Kikiáltási ár Ft 21.116 / éj
ID: 62504 A5 Apartman öt fő (60 m2)
InternetLégkondicionálóTVFürdőszobaKonyha Több részletet
Kikiáltási ár Ft 21.116 / éj
Kikiáltási ár
Ft 21.116 / éj
További információ
Fizetés és feltételek

Az idegenforgalmi adó 1 € / fő / nap nem tartalmazza az árat. A szállás lefoglalásához a letét 10% -át kell fizetni, a többi pedig a lakásba érkezéskor. Érkezés vagy lemondás esetén a foglalást nem térítik vissza. A takarítás benne van az árban. Lehetőség van a transzferek megszervezésére. Ideális érkezési idő 15: 00-22: 00 és 07:30 és 10:00 óra között.

Lakossági adót nem az ár tartalmazza.
Távolságok
  • Tenger 50 m
  • Strand 50 m
  • Belváros 2 km
  • Élelmiszer 300 m
  • Étterem 50 m
  • Orvos 2 km
  • Gyógyszertár 2 km
  • Bank 1.7 km
  • Posta 2 km
  • Benzinkút 4 km
  • Buszmegálló 2 km
Beach típus
Homokos tengerpart
Kavicsos strand
Részletes leírás

Csak 1 méterre van az apartmantól, ahol turistahajók találhatók, ahol kirándulhat a közeli szigetekre, vagy látogasson el Korcula szigetére.

Matko Opačak Reklám mivel 2019
Beszél:
Horvát
Angol
Német
Nevezetességek a közelben Villa Perna
Már tartózkodott itt? Írja meg véleményét!
Legfrissebb hirdetések
Apartmanok Roland Pula, Isztria
Apartman Murin Delfin Umag, Isztria
Apartmanok Sabun Nin, Zadar régió
Apartmanok Villa 5 Makarska, Split régió