Hoppá! Vagy tűnik, ez az ingatlan már nem érhető el. Ne essen kétségbe, hiszen további nagyszerű ajánlatok a Primošten és a Sibenik környékén!

Villa Pimišten Sea Palace -
Primošten - Sibenik környékén


Többet a tulajdonos
Detailed description

Villa Brac Sea Palace - Személyek száma: 14 - Hálószoba: 7 - Úszómedence From € 815 / night Üdvözöljük a Villa Primosten Sea Palace! Élvezze a nyaralás a fényűző magán ingatlan Primosten Horvátországban ezen a nyáron. Ez selfcatering Holiday Villa egy csendes magas helyen a középső dalmát tengerparton közel a homokos tengerparton, Dolac csak 5 percre a városközponttól, közel Split, Sibenik. A villa tágas nyári ingatlan ideális gyermekes családok, nagyobb csoportok, a nyaralás a barátokkal, valamint a romantikus menekülés a mindennapi élet kettő. A magán-medence a ház előtt, 7 hálószoba, 5 fürdőszoba található exkluzív Horvátország villa kiadó nagyon kényelmes nyaraló az Adria partján maximum 14 fő. Web www.croatianmediterraneanvillas.com

Tovább
Kapacitás: 14 személyek
Terület 350 m2
Kert 1000 m2
További információ
Fizetés és feltételek

Foglaljon feltételek: 30% előleg a teljes foglalási összeg köteles fizetni banki átutalással, érvényes foglalás. A fennmaradó összeg a foglalás kell fizetnie legalább 30 nappal az érkezés előtt a villa banki átutalással.

Lakossági adót az az ár tartalmazza.
Távolságok
  • Tenger 200 m
  • Strand 200 m
  • Belváros 5 km
  • Étterem 200 m
  • Repülőtér 40 km
Beach típus
Homokos tengerpart
Kavicsos strand
Sziklás strand
Croatian Mediterranean Villas Reklám mivel 2015
Beszél:
Horvát
Angol
Többet a tulajdonos
Nevezetességek a közelben Villa Pimišten Sea Palace
Már tartózkodott itt? Írja meg véleményét!
Legfrissebb hirdetések
Apartmanok Zlatna Maslina Drage, Zadar régió
Apartman Koćva Makarska, Split régió
Apartman Mladenka Brela, Split régió
Villa M Vodice, Sibenik környékén