Hoppá! Vagy tűnik, ez az ingatlan már nem érhető el. Ne essen kétségbe, hiszen további nagyszerű ajánlatok a Drage és a Zadar régió!

Mobilház Andreja -
Drage - Zadar régió

kikiáltási ár Ft 0 / éj

Többet a tulajdonos
Detailed description

AKCIÓ 45 EUR A Mobilház egy vadonatúj, 2018-ban gyártott, rendkívül modern kialakítású mobilház, amelyet ebben a szezonban először béreznek. A 36m²-en belül 2 hálószoba, 1 zuhanyzós fürdőszoba, konyha, étkező és nappali található. A ház 5 felnőtt elszállásolására alkalmas. Az egyik szoba franciaággyal rendelkezik, amelyben az új Samsung 32 LCD műholdas TV is található, míg a másikban franciaágy és egy egyszemélyes ágy található. Mindkét szoba beépített mennyezeti ventilátorokkal rendelkezik. Minden ablak beépített szúnyoghálóval rendelkezik. A konyha üvegkerámia főzőlappal, motorháztetővel, 180 literes hűtőszekrénnyel (külön hűtőszekrény a fagyasztótól), mikrohullámú sütővel, vízforralóval, valamint minden étel és ital készítéséhez szükséges eszközzel van felszerelve. A nappaliban található egy új Samsung 32 \\\\\\\\\\\\\\\\ 'LCD műholdas TV és inverteres légkondicionáló. Szupergyors internet. A központi szobát egy 27 m²-es faterasz egészíti ki.

Tovább Kevesebb képek
Ár kérésre
ID: 58657 A5 Apartman öt fő (36 m2)
InternetLégkondicionálóTVHáziállatokFürdőszoba Több részletet
Ár kérésre
További információ
Fizetés és feltételek

érkezési idő: 15:00 órától indulási idő: legfeljebb 10 óra takarítási szolgáltatások: 30 eur törölköző: rendelkezésre áll ágynemű: rendelkezésre áll légkondicionáló: IGEN ventilátorok: IGEN, mennyezet, minden szobában

Lakossági adót nem az ár tartalmazza.
Távolságok
  • Tenger 100 m
  • Strand 100 m
  • Belváros 3 km
  • Élelmiszer 2 km
  • Étterem 3 km
  • Orvos 4 km
  • Gyógyszertár 4 km
  • Bank 4 km
  • Posta 4 km
  • Benzinkút 4 km
  • Buszmegálló 40 km
  • Vasútállomás 40 km
  • Repülőtér 40 km
  • Marina 3 km
  • Sport tevékenységek 13 km
  • Disco club 25 km
  • Nemzeti park 45 km
Beach típus
Kavicsos strand
Részletes leírás

Az Oasis Lucica Camp Park a homokos és kavicsos strand mentén fekszik, 15 hektár vonzó telekkel mobilházak, lakókocsik, lakókocsik és sátrak számára, amelyek a part mentén indulnak. Korlátlan lehetőségek vannak az aktív pihenésre a tábor közelében: kirándulások szervezése és kirándulások szervezése vonzó nemzeti parkokba (Krka NP, Kornati NP, Paklenica NP…) vagy történelmi városokba (Zadar, Šibenik).

Andreja Bučanac Reklám mivel 2018
Beszél:
Horvát
Angol
Olasz
Nevezetességek a közelben Mobilház Andreja
Már tartózkodott itt? Írja meg véleményét!
Legfrissebb hirdetések
Apartmanok Mara Krk Punat, Horvát szigeteken
Kőház Betlehem Krk Pinezići, Horvát szigeteken
Apartman Tramontana Iž, Horvát szigeteken
Apartmanok Veronika Pašman Ždrelac, Horvát szigeteken