Apartman Marietta található a legszebb része a Tribunj tengerparton. Nem található a tetőtérben a családi otthon, az egyetlen lakás a házban. Ez egy nagyon szép kilátás nyílik a közeli szigetekre, és a Kornati szigetcsoport. A parkolás és a strand előtt a ház csendes helyen, ideális a pihenésre.
Tovább Kevesebb képekA betét 30% -a teljes számla kifizetése után az előleget kedvéért a foglalás. Érkezés 13:00, kijelentkezési idő 09:00 óra.
Lakossági adót az az ár tartalmazza.Az apartmanban ingyenes Wi-Fi kapcsolaton keresztül. Legyen akár 3 napig is drágább 30% -kal.
Szép és csodálatos ünnep, Ivan és Marie igazán nagy és vendégszerető. A lakás tiszta és kényelmes !!! A teraszról csodálatos kilátás, privát msg. strand csak alul a lakásban - pit !!!! Photo felel meg a valóságnak !!! Tribunj egy szép város, tiszta és csendes. Shop, fagylalt és éttermek egy rövid sétára található a lakásban (nagy élelmiszer, a bor és a Visnovka) 2 km-es körzetben más éttermek, piacok és a kikötőtől. Remélem, találkozunk még !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tribunj nagyon szép kis város, közepén helyezkedik el az Adriai-tenger. Volt 10 tökéletes nap ott maradt a nagyon szép lakás, Marietta, a tenger mellett. Nagyszerű kilátás, csendes környéken, kiváló házigazdák. Önnek nem kell egy autó, minden közel van lakás, a strand előtt a ház. Elmentünk a Kornati Nemzeti Park, hihetetlen volt. Soha nem láttam még ilyen gyönyörű sziget ... Soha nem fogjuk elfelejteni Tribunj, és csodálatos a természet! Nap, tenger és szórakozás !!! :-)
Apartman szép és csendes, nagyon kényelmes és felszerelt, minden; A teraszról csodálatos kilátás nyílik. A tulajdonosok Iván és Maria nagyon barátságos és vendégszerető. A tenger az a hely, és az élelmiszer nagy. Üdvözlet Olaszország ...
Én és a fiam töltött a csodálatos 20 napot Apartments Maria és Ivan. Nagyon szép és tiszta ház, jó helyen, gyönyörű kilátás nyílik a tengerre és a szigetekre, két szoba, klíma, nagy terasz lenyűgöző kilátással. A strand a ház közelében, számunkra ez volt a legjobb. A konyhában minden szükséges, nagy hűtőszekrény, edények ... Város központja mindössze 5 perces sétával elérhető. Maria és Ivan rendkívül vendégszerető házigazdák. Segített kiválasztani és megvásárolni kedvezménnyel kirándulások. Ivan szervezett tárlatvezetés, és volt egy útmutató számunkra Sibenik. Nagyon hálásak vagyunk, hogy Maria és Ivan egy jó pihenést. Reméljük, hogy jöjjön újra többször is. Javasoljuk, hogy minden, apartmanok Mária és Iván!
Ez tényleg elképesztő Tribunj. Apartment jó volt, kilátás hihetetlen, kristálytiszta tenger, akkor szinte ugrani belül a teraszról ... Tribunj valami különleges, meg kell gyere vissza!